Usluga
Gastroenterološkog pregleda

Gastroenterologija je područje medicine posvećeno proučavanju i liječenju bolesti probavnog trakta. Usluge i cijene pogledajte u nastavku.

Nekoliko informacija o liječenju

Gastroenterologija je područje medicine posvećeno proučavanju i liječenju bolesti probavnog trakta. Ova specijalizacija unutar interne medicine fokusira se na funkciju i tretman poremećaja probavnog sustava, uključujući bolesti jednjaka, želuca, tankog i debelog crijeva, jetre, žučnog sustava, gušterače i potrbušnice.

Posjet gastroenterologu preporučuje se u slučajevima kao što su kronični proljev, zatvor, česte i jake žgaravice, osjećaj teške nadutosti, iznenadne i jake boli, rektalno krvarenje ili pojava krvi u stolici, neobjašnjiv gubitak tjelesne težine te ako postoji obiteljska povijest karcinoma debelog crijeva.

U Poliklinici Central, gastroskopija i kolonoskopija mogu se obaviti uz primjenu sedacije (kratkotrajne anestezije), što osigurava udobnost i bezbolnost pacijentima tijekom tih postupaka. Na taj način, pacijenti mogu biti sigurni u vrhunsku njegu i udobnost tijekom dijagnostičkih pregleda.

Usluge i cijene

Opis uslugeCijena
Pregled spec. gastroenterologa60KM
Kontrolni pregled spec. gastroenterologa40KM
Pregled gastroenterologa + UZV abdomena80KM
Pregled gastroenterologa i UZV abdomena uz učinjenu gastroskopiju i/ili kolonoskopiju50KM
Gastroskopija130KM
Kolonoskopija210KM
Rektoskopija100KM
Gastroskopija + kolonoskopija340KM
Gastroskopija + anestezija od strane anesteziologa + prethodni pregled anesteziologa280KM
Kolonoskopija+ anestezija od strane anesteziologa + prethodni pregled anesteziologa390KM
Gastroskopija + kolonoskopija + anestezija od strane anesteziologa + prethodni pregled anesteziologa530KM
Brzi ureaza test na H. pylori pri gastroskopiji15KM
Patohistološki nalaz120KM

Dostupni Liječnici

Naš tim liječnika i medicinskih tehničara je visoko stručan i kvalificiran, što osigurava vrhunsku zdravstvenu skrb za svakog pacijenta.

dr. Danijel Bevanda

Specijalist gastroenterolog

doc.dr.sc. Maja Karin

Specijalist internist, subspecijalist gastroenterolog

Rezervacija Termina

Ime i Prezime *
Kontakt Telefon *
Email Adresa
Unesite valjanu adresu e-pošte.
Datum rođenja *
Usluga
Select an option
Liječnik
Select an option
Željeni datum pregleda *
*Datum postaje valjan nakon što potvrdite sa klinikom
Broj Central Kartice
*Ukoliko imate našu karticu, unesite broj
Dodatni Komentar
Molimo popunite ovo polje.

Ne želite online rezervaciju?

Dogovorite pregled telefonskim pozivom! Naše stručno osoblje će Vas usmjeriti i savjetovati u svega nekoliko koraka.