Usluga
Pedijatrijskog pregleda

U Poliklinici Central posebnu pažnju pridajemo odjelu pedijatrijske endokrinologije i diabetologije. Usluge i cijene pogledajte u nastavku.

Nekoliko informacija o liječenju

Dječja endokrinologija bavi se poremećajem endokrinih žlijezda kod djece i adolescenata. Najčešći problem koje susrećemo u njihovoj dobi su: preuranjeni ili odgođeni ulazak u adolescenciju, poremećaji rasta, šećerna bolest tipa 1, poremećaj stvaranja hormona štitnjače, gojaznost I brojne druge.
Na temelju detaljne anamneze, kliničkog pregleda i dodatnih dijagnostičkih postupaka, mi postavljamo precizne kliničke dijagnoze endokrinoloških bolesti. Nakon toga, propisujemo odgovarajuću terapiju ili preporučujemo daljnje postupke.

Usluge i cijene

Opis uslugeCijena
Pregled subspec. pedijatra endokrinologa i dijabetologa100KM
Kontrolni pregled subspec. pedijatra endokrinologa i dijabetologa75KM

Dostupni Liječnici

Naš tim liječnika i medicinskih tehničara je visoko stručan i kvalificiran, što osigurava vrhunsku zdravstvenu skrb za svakog pacijenta.

dr. Željka Bilinovac

Specijalist pedijatar, subspecijalizacija dječje endokrinologije

Rezervacija Termina

Ime i Prezime *
Kontakt Telefon *
Email Adresa
Unesite valjanu adresu e-pošte.
Datum rođenja *
Usluga
Select an option
Liječnik
Select an option
Željeni datum pregleda *
*Datum postaje valjan nakon što potvrdite sa klinikom
Broj Central Kartice
*Ukoliko imate našu karticu, unesite broj
Dodatni Komentar
Molimo popunite ovo polje.

Ne želite online rezervaciju?

Dogovorite pregled telefonskim pozivom! Naše stručno osoblje će Vas usmjeriti i savjetovati u svega nekoliko koraka.