Poliklinika Central je objavila tjedni raspored liječnika – rezervirajte termin na vrijeme

Dragi pacijenti, idućeg tjedna u Poliklinici Central imamo raspoložive termine za preglede kod naših stručnjaka iz raznih medicinskih grana.

Bez obzira trebate li pregled kod urologa, pulmologa, ginekologa, ortopeda, psihijatra, otorinolaringologa, pedijatra, kardiologa, gastroenterologa, imunologa ili drugih specijalista, naši vrhunski liječnici su tu za vas.

🌟 Prijatelj u Potrebi🌟

U Poliklinici Central vjerujemo da svaka osoba zaslužuje maksimalno kvalitetnu zdravstvenu skrb. Nudimo vam inovativan pristup dijagnostici i liječenju, u skladu s najvišim svjetskim standardima. Vaše zdravlje je naša najveća briga!

🔗 Rezervirajte svoj termin online ili nas kontaktirajte na:
📞 +387 39 70 30 00
☎️ +387 63 76 00 00
🏥 Fra Mirka Ćosića 31B, Široki Brijeg

Prethodna objava
Poliklinika Central je objavila tjedni raspored liječnika – rezervirajte svoj termin
Sljedeća objava
Rezervirajte svoj termin za gastroenterološki pregled u Poliklinici Central